?>
کاشت ناخن      تراست ولت      ردیاب موتور      *      -      +      buy cccam      خرید پیراهن مردانه      صرافی تتر      buy iptv      -      بروکر فارکس      قیمت ویدئو وال      استخر پیش ساخته      +      دکتر دیلی      -      تزریق پلاستیک      خرید کتاب تاپ ناچ      باینری آپشن کلاب      +      هوش مصنوعى فارسى      بلوک سبک      *      تحلیل اتریوم      -      مشاوره روانشناسی      +      فیلم هندی      +      *      -      -      -      .      +      خرید ویپ      تعمیرات موبایل      -      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      .      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      خرید بازدید سایت      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
 آتشِ عشق آتشِ عشق .

آتشِ عشق

پشيتباني كامپيوتر

 

s5_mp4y.jpg


امروزه زندگي انسان ها با تكنولوژي در هم آميخته شده به طوري كه كمتر كسي شيوه استفاده از تلفن همراه و كامپيوتر را نمي‌داند به همين دليل استفاده از محصولات الكترونيكي به يكي از نياز ها ما تبديل شده است.

 اما همانطور كه ميدانيد هر ابزار الكترونيكي روزي خراب مي‌شود و يا نياز به تعميرات و خدمات كامپيوتري يا موبايلي دارد. در چنين مواقعي بهترين كار اين است كه با يك مركز پشتيباني كامپيوتري شبانه روزي در ارتباط باشيد كه در هر ساعت از شبانه روز كارشناسان فعال در حوزه هاي مختلف داشته و ميتوانيد مشكل ديوايس شما را رفع كند.

اما در صورتي كه بر روي دستگاه خود اطلاعات محرمانه از شركت يا خصوصي از خود داشته باشيد آيا ميتوانيد ديوايس خود را براي تعمير به دست هر خدمات كامپيوتري آنلاين بسپاريد؟

آيا ميتوانيد براي تعمير كامپيوتر و لپ تاپ خود آن را در اختيار خدمات كامپيوتري غير مجاز قرار دهيد؟

پرسش هاي كه در بالا به آن پرداخته شد، بخشي از سوالاتي كه ممكن است به ذهن هر فردي، زماني كه با ارور با خطا در كامپيوتر روبرو شده است، پيش آمده باشد. براي پاسخ به اين سوالات بهتر است ابتدا بيشتر با خدمات كامپيوتري آشنا شويم و بررسي كنيم كه يك خدمات رايانه اي خوب شامل چه ويژگي هاي ميشود.

 

پشيتباني كامپيوتر 24 ساعته

اولين سوالي كه ممكن است هر فردي زماني كه با خدمات كامپيوتري تلفني و آنلاين روبرو ميشود اين است كه پشتيبان كامپيوتر چيست و چه ويژگي هاي دارد؟

مركز پشتيباني كامپيوتري همانطور كه از اسم آن مشخص است به معناي سازماني است كه ميتواند علاوه بر راه اندازي كامپيوتر زماني كه ديوايسي با مشكل روبرو شود، به سرعت به رفع مشكل آن اقدام ميكنند.

اكنون فردي كه به عنوان پشتيبان كامپيوتر شناسايي ميشود به اين معنا است كه فرايند عيب يابي و رفع مشكل كامپيوتر و تلفن همراه مسلط بوده و مي‌تواند در كمترين زمان ممكن مشكل هر ديوايس را رفع كنند.

همچنين فعاليت پشتيباني كامپيوتر شامل، رفع مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري كامپيوتر  و تلفن همراه ميشود به طوري كه فرد بتواند در كمترين زمان ممكن ايراد را شناسايي كرده و به رفع آن اقدام كند.

خوشبختانه شركت رايانه كمك با دارا بودن كارشناسان متخصص در حوزه پشتيباني كامپيوتري به راحتي مي‌توانند مشكلات و ايرادات كامپيوتري و تلفن همراه را در كمترين زمان ممكن شناسايي كرده و رفع كنند.

بنابراين براي دريافت خدمات غير حضوري عيب يابي و تعمير كامپيوتر و موبايل با شركت رايانه كمك در ارتباط باشيد.

 

1 . پشتيباني كامپيوتر تلفني

رايانه كمك يك شركت پشتيباني و خدمات كامپيوتري تلفني است و اين امكان را به كاربران ميدهد تا از راه دور به رفع مشكلات كامپيوتري خود اقدام كنند. با اين كار كاربران زماني كه با هر گونه مشكل سخت افزاري و نرم افزاري در كامپيوتر يا تلفن همراه خود روبرو مي‌شوند، ميتوانند تنها از طريق يك تماس تلفني به راحتي با كارشناسان رايانه كمك در ارتباط بوده و مشكلات خود را از طريق تلفن رفع كنند.

كارشناسان فعال در رايانه كمك با تمام ايرادات و خطاهاي كامپيوتري و موبايلي آشنا هستند و مي‌توانند فرايند عيب يابي مشكل دستگاه شما را انجام داده و به رفع آن بپردازيم.از همين جهت كارشناسان رايانه كمك توانسته است در اين 10 سال بودن در عرصه پشتيباني و مشاوره رايانه، پاسخگوي مشكلات كامپيوتري بيش از ميليون ها كاربر درون كشور به صورت شبانه روزي باشند.

براي ارتباط با متخصص هاي فني رايانه كمك كافي است از طريق شماره هاي 9099071540 يا 0217129 با كارشناسان رايانه كمك در ارتباط بوده و مشاوره تلفني و اينترنتي دريافت كنيد.

البته توجه داشته باشيد كه تنها حوزه فعاليت كارشناسان رايانه كمك محدود به كامپيوتري و تلفن همراه نبوده و رايانه كمك در زمينه هاي رفع مشكل شبكه، پرينتر، مك، آيفون، بازي ويديويي و... كارشناسان متخصص به خود را دارد و به صورت كامل حوزه تكنولوژي را پوشش ميدهد.

 

2 . رايانه كمك رايگان

روش ديگر كه ميتوانيد از خدمات غير حضوري رايانه كمك، براي رفع مشكلات كامپيورتري خود بهره مند شويد استفاده از مشاوره رايگان در سايت اصلي رايانه كمك است.

در برخي شرايط ممكن است كاربران به تلفن ثابت و همراه دسترسي نداشته باشند  دقيقا در همين زمان با ارور كامپيوتري يا تلفن همراه روبرو شده باشند.خوشبختانه تيم كارشناسان رايانه كمك فكر اين شرايط كاربران هم بوده و در سايت اصلي رايانه كمك بخشي به نام پرسش و پاسخ رايگان مشكلات كامپيوتري و تلفن همراه راه اندازي كرده است تا كاربران فقط از طريق اينترنت با كارشناسان متخصص كامپيوتري در ارتباط باشند و بتوانند مشكلات ديوايس خود را از طريق اينترنت رفع كنند.

بخش مشاوره رايگان رايانه كمك به صورت آنلاين بوده و تمام كارشناسان رايانه كمك به آن دسترسي دارند در صورتي كه يكي از كاربران عزيز ما با مشكل روبرو شده باشد ميتواند سوال يا مشكل كامپيوتري يا تلفن همراه خود را در اين بخش به صورت كامل بنويسد. پس از آن كارشناس متخصص به همان حوزه مشكل شما را بررسي كرده و در قالب يك پيام متني راه حل را براي شما ارسال ميكند.

با اين روش به راحتي ميتوانيد از پشتيباني كامپيوتري آنلاين رايانه كمك بهره مند شويد. براي اينكار تنها كافي است وارد صفحه خدمات كامپيوتر رايگان رايانه كمك شويد و براي مشاوره كامپيوتر رايگان در بخش نظرات مشكل يا سوال خود را مطرح كنيد.

 

 

 

3 . رايانه كمك آنلاين تلگرام

و در آخر يكي ديگر از راه هاي ارتباطي با كارشناسان رايانه كمك ميتوان به گروه تلگرامي رايانه كمك اشاره كرد كه براي رفع ايراد و مشكلات كامپيوتري و تلفن همراه كاربران بسياري به آن رجوع ميكنند. شركت رايانه كمك براي ارائه خدمات بهتر گروه تلگرامي با آي دي (https://t.me/rk7129) راه اندازي كرده كه كاربران كه به شبكه هاي اجتماعي دسترسي دارند از طريق تلگرام به كارشناسان رايانه كمك در ارتباط بوده  مشاوره رايگان كامپيوتري دريافت كنند.

در گروه پرسش و پاسخ رايگان كامپيوتري رايانه كمك تمامي كارشناسان رايانه كمك با ID متفاوت حاضر هستند و در صورتي كه فردي نياز به پشتيباني كامپيوتري نياز داشته باشد تنها كافي است مشكل خود را در گروه مورد نظر مطرح نمايد. پس از آن كارشناس متخصص به حوزه مشكل مطرح شده بررسي كرده و فرايند رفع ايراد را به كاربران توضيح مي‌دهد.

به همين دليل براي رفع مشكل كامپيوتر، تلفن همراه، شبكه، پرينتر و... ميتوانيد وارد گروه آنلاين تلگرام رايانه كمك شده و پشتيباني رايانه اي رايگان دريافت كنيد.

 

جمع بندي

و در آخر ممنونم كه تا پايان اين مطلب همراه ما بوديد در اين مقاله قصد داشتيم تمام خدمات پشتيبان كامپيوتري آنلاين و حضوري رايانه كمك را به صورت تك به تك نام برده و به شرح آنها بپردازيم.

با اين كار شرايط دريافت خدمات كامپيوتري رايكان و غير رايگان هر بخش به صورت كامل بررسي شده است تا كاربران متناسب به شرايط خود بتوانند با اورژانس كامپيوتري رايانه كمك در ارتباط باشيد.

بنابراين اگر با هر گونه مشكل يا سوال خاصي در زمينه (كامپيوتر، لپ تاپ، مك بوك، پرينتر، شبكه، مودم، تلفن همراه و...) روبرو شده ايد، با خونسردي كامل از طريق يكي از روش هاي گفته شده با كارشناسان متخصص كامپيوتري رايانه كمك در ارتباط باشيد

71398.irمنبع :


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۲۹:۵۹ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

حفاظ ديوار به همراه خود امنيت دارد

حفاظ ديوار به همراه خود امنيت دارد

يكي از موارد مهمي كه بايد براي افزايش ايمني خانه در نظر بگيريد، اين است كه حفاظ آهني روي ديوار باعث مي شود تا سارقين نتوانند وارد خانه شوند. بنابراين وجود اين حفاظ هاي روي ديوار آسايش و ايمني خاطر را به همراه مي آورد. هدف حفاظ آهني ديوار امنيت و آرامش شما شهروندان عزيز است. با توجه به اينكه حفاظ نرده ديوار بسيار مستحكم و مقاوم است بنابراين شما با وجود اين نرده ديگر نگران ورود سارقين به منزل خود نباشيد.

حفاظ ديوار كه به نام گارد فلزي يا حصار دور ديوار نيز شناخته مي شود در دور ديوار خانه يا ويلا يا باغ و همچنين خانه هاي تجاري يا مسكوني نصب مي شود.انواع حفاظ ديوار كه امروزه در فرفورژه آنلاين توليد مي شود، بسيار شكيل و زيبا مي باشد زيرا با تكنولوژي ها به روز توليد مي شود.

كاربرد حفاظ هم بسيار مهم است. شما بايد امنيت حفاظ ديوار را حفظ كنيد. بايد در اين مقوله انتخاب هاي خود را به دقت بررسي كنيد. بلندي و در ضمن پيچيدگي هايي كه در اين بخش وجود دارد به شما اجازه خواهد كه كار خريد و فروش حفاظ ديوار را به راحتي اتمام دهيد. اگر شما حتي در يك محل امن هم در ميان شهر زندگي كنيد دست شما باز است كه حفاظ هاي معمولي مشابه حفاظ هاي سرنيزه اي استفاده كنيد.

اگر شما در بيرون از شهر زندگي مي كنيد، حفاظ ديوار مي تواند دربرگيرنده شاخ گوزني و يا نيزاري مي شود. شما حتي مي توانيد از حفاظ هاي سنگين تر نيز استفاده كنيد.

 

زيبايي و تنوع درب فرفورژه ويلايي

 

معمولا درب فرفورژه ويلايي بايد تنوع و زيبايي در ساخت داشته باشيد. بيشتر افرادي كه ميخواهند درب فرفورژه ويلايي را خريداري كنند در كنار عملكرد، بيشتر به ويژگي هاي نماي زيباي آن اهميت مي دهند. اين درب ها در واقع تردد شما را به ويلا يا ورودي باغ يا پاركينگ ممكن مي سازند و به همين دليل هم بهتر است كه علاوه بر زيبايي به كيفيت آن نيز توجه كنيد.

معمولا اينطور گفته مي شود كه خريد درب فرفورژه ويلايي نسبت به خريد درب هاي مشابه ديگر سخت تر است. شما بعضا ميخواهيد براي خانه خود اين درب ها را خريداري كنيد و شايد بخواهيد ويلاي خود را با دربي زيبا لاكچري مزين كنيد. در اين حال بايد دقت داشته باشيد كه خريد اين نوع درب ها به شما اجازه مي دهند كه همزمان با زيبايي امنيت را نيز داشته باشيد براي خانه پس بهترين راه اين است كه هر دو مورد را در نظر داشته باشيد.

به طور كل اما تنوع درب فرفورژه ويلايي بسيار بيشتر از تنوع درب هاي معمولي است. اين نوع درب ها با اينكه در جنس هاي مختلفي مانند چوبي و همچنين آهني ساخته مي شوند اما به شما اجازه خواهند داد كه همچنان هم زيبايي و هم تنوع خانه خود را حفظ كنيد.

 

دوام درب ليزري

 

شايد تصور كنيد كه تنها انواعي از درب ليزري ويلايي امنيت را براي شما ايجاد خواهد كرد كه آهني است و نوع چوبي آن شما را دچار مشكل خواهد كرد. در اين حال نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه اين نوع درب ها اگر از نوع چوبي باشند باز هم براي شما ايمن خواهند بود  و هيچ تفاوت خاصي از نظر امنيتي ندارند. اينكه شما بتوانيد دربي را خريداري كنيد كه دوام بالايي دارد در عين اينكه كار شما را براي سال هاي بعد راحت تر خواهد كرد، به شما اجازه مي دهد كه امنيت را نيز فراهم كنيد.

 

نرده فرفورژه

 

نرده فرفورژه راه پله آهني درون ساختمان ها يكي از مواردي است كه مي بايست

حتما پس از نصب پلكان به عنوان حصاري گرداگرد آن واقع گردد

تا به اين منظور به هنگام سر خوردن يا به هر دليلي افتادن

و سقوط از روي پله هاي ساختمان بتوان از نرده فرفورژه راه پله به عنوان تكيه گاهي در جهت حفظ جان خود استفاده كرد.

اين مسئله زماني بيشتر خودشو نشون ميده كه داخل ساختمان ها بچه هاي كوچك و بازيگوشي باشند

كه دائما از پله ها بالا و پايين مي روند و احتمال سقوط يا سكندري خوردن آن زياد است

و در صورت نبود نرده فرفورژه راه پله ممكن است عواقب جبران ناپذيري در پي داشته باشد.

اينكه شما بتوانيد كار خود را به يك متخصص در اين زمينه بسپاريد به شما كمك مي كند كه امنيت بيشتري ايجاد كنيد. نبايد به همه افراد در اين حوضه كاري اعتماد كنيد چرا كه ممكن است اعتماد شما مشكل ساز شود براي مشاوره با كارشناسان فرفورژه آنلاين در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۲۵:۲۳ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

قيمت پلكسي گلاس شفاف از فروشگاه آقاي پلكسي

قيمت پلكسي گلاس شفاف از فروشگاه آقاي پلكسي

ورق پلكسي گلاس شفاف را مي توان به عنوان يكي از پركاربردترين مواد در صنعت اين روزها در نظر گرفت ، و باعث نفوذ هر چه بيشتر صنايع مي شود. اولين مارك معروف توليد كننده اين ورق ها پلكسي گلاس بود به همين دليل به ورق هاي اكريليك در بازارهاي ايران و جهان پلكسي گلاس شفاف نيز گفته مي شود.

پلكسي گلاس آينه اي (آينه طلايي و نقره اي): اين نوع پلكسي گلاس از جيوه و پلكسي گلاس شفاف ، شبيه آينه سازي ساخته شده و براي دكوراسيون داخلي ساختمان استفاده مي شود. چسب معمولاً مورد استفاده كلروفرم است. چسب مخصوص ديگر شيشه هاي plex Acrifix ، محصول شركت آلماني Evonik است.

انتخاب چسب و نحوه استفاده از آن هنگام ساختن مدل بسيار مهم است.مواد پلكسي گلاس در برابر شرايط آب و هوايي بسيار مقاوم بوده و رطوبت كمتري را به خود جذب مي كند و دوام بيشتري نسبت به شيشه دارد و داراي ضخامت كلي از يك تا 40 ميلي متر و براي محافظت از پلكسي گلاس است. ورق هاي ناشي از هرگونه ضربه ، خراش و گرد و غبار اين ورق ها با برچسب هاي مقوايي پوشانده شده اند.

در حين برش مي توانيد به راحتي طرح مورد نظر را روي اين برچسب ها طراحي كرده و سپس عمليات برش را پيش ببريد. اين ماده شفاف ، مقاوم در برابر شكستگي ، انعطاف پذير و بسيار محكم است و در بسياري از زمينه هاي صنعت استفاده مي شود. يكي از خصوصيات پلكسي گلاس روي شيشه اين است كه شيشه 90? شفافيت دارد ، اما پلكسي گلاس 92? شفافيت دارد و در برابر شيشه مقاومت بيشتري دارد و اين تفاوت باعث مي شود ورق پلكسي گلاس در بسياري از كاربردها از شيشه برتر باشد.

b6_7gn9.jpg

 

براي خريد پلكسي شفاف و يا اطلاع از آخرين قيمت پلكسي گلاس شفاف با شماره 36612145 021 تماس بگيريد.

 

قيمت پلكسي گلاس شفاف:

در اين روش فرد فروشنده  ورق هاي پلكسي گلاس شفاف را توسط دستگاه برش برش مي دهد. به عنوان مثال ، فرض كنيد براي ساخت يك جعبه كوچك پلكسي بايد مجبور به ساخت پلكسي گلاس شفاف شويد. اين در ساخت كارهاي مدل سازي بسيار مهم است. زيرا پلكسي گلاس به راحتي ذوب مي شود. براي سهولت كار مي توانيد فن را هنگام برش به ميز وصل كنيد و سپس ورق ها را روي ميز بغلتانيد و برش دهيد تا روند كار تسريع شود. به عنوان مثال ، شرايط مرز حداكثر سرعت ثابت است و آب پايين به خروجي اعمال مي شود (برابر با عمق كف پلكسي شفاف).

 برش قيمت پلكسي گلاس شفاف شيشه اي با استفاده از ليزر: بهترين روش براي برش پلكسي گلاس استفاده از ليزر است. پلكسي گلاس مشهد از كيفيت بالايي برخوردار است و كليه محصولات داراي آخرين استانداردهاي جهاني هستند.

 

 

به طور كلي محصولات طلق پلكسي گلاس شفاف به صورت يك ورق كامل و منظم در بازار موجود است. از ويژگي هاي جالب خريد ورق هاي پلكسي گلاس اين است كه مي توان آنها را به راحتي و بدون چين و چروك در محل برش برش داد.

 اين يك روش مناسب براي خريد پلكسي گلاس در تهران و كاهش هزينه هاي مصرف كننده است. علاوه بر اطمينان ، نگراني اضطراب با فن ايجاد مي شود كه با خواندن و پيروي از همه دستورالعمل هاي افراد ، اين نگراني كاهش مي يابد. با اين حال ، قيمت اين پلاستيك نه تنها در اندازه و ضخامت ، بلكه در مورد افزودني هاي صورت مانند پوشش UV و كاهش سوزاندن نور نيز انتظار مي رود. از آنجا كه پلاستيك ذوب شده مي تواند به دليل گرما تيغه را سريع حركت دهد ، اگر از تيغه متحرك استفاده مي كنيد مجبوريد از آن استفاده كنيد. در اين مرحله ، مقدار گرما مهم است زيرا اگر پلكسي گلاس گرماي زيادي را جذب كند ، خاصيت خريد ورق اكريليك خود را از دست داده و شكننده مي شود. سازنده و فروشنده پلكسي گلاس شيشه اي شفاف براي ساخت لبه هاي حروف آنها را به قطعات 8 سانتي متري برش داده و با حرارت و كلروفوم روي حروف مي بندد.

اگر نمي خواهيد پلكسي ، چوب يا فلز تراش داده شود داراي لبه هاي تيز و نامنظم باشد ، دستگاه هاي برش ليزري يكي از دستگاه هاي پيشرفته اي است كه انواع چوب و فلزات را با دقت ، سريع و بدون خطاي جزئي برش مي دهد ، مناسب آن است. اين ابزار كار شما را پاكسازي مي كند و در مدت زمان بسيار كمي تكميل مي شود. گزينه ديگر براي جلوگيري از ذوب شدن پلاستيك استفاده از بطري اسپري آب است. برش و حكاكي اينگونه مواد توسط ليزر با دقت و ظرافت بي نظيري انجام مي شود و بر خلاف چوب و پلكسي گلاس ، هيچ محدوديتي در طراحي و نقش در اين زمينه و بسياري از نماي چند سبك وجود ندارد. همچنين باعث كاهش هزينه هاي ناشي از آن مي شود. ما به جاي اين ماده از ورق اكريليك استفاده مي كنيم.

 

روي پلكسي گلاس شفاف اين فرآيند با يك دستگاه ليزر طرح و اندازه مورد نياز را كاهش مي دهد تا بالاترين كيفيت را ارائه دهد. هرچه كيفيت ورق پلكسي گلاس بالاتر باشد ، انتظار انعطاف پذيري بيشتري نيز خواهيد داشت. در استفاده از اين نوع محصولات ، مي توان به ساخت استندهاي تبليغاتي ، جعبه ها ، تريبون ها و مجسمه هاي مختلف اشاره كرد. ورق هاي پلكسي گلاس به دليل مواد منحصر به فرد و قابليت كاربردي بودن ، مزاياي زيادي نسبت به شيشه و ساير مواد دارند و باعث مي شوند كه علامت پلكسي گلاس يكي از علائم محبوب در بين كاربران باشد. ورق هاي پلكسي گلاس شفاف به يكي از مواد محبوب پنل هاي پلكسي گلاس شفاف تبديل شده اند زيرا در برابر شرايط مختلف آب و هوايي مانند باران ، نور خورشيد ، گرما ، سرما و برف بسيار مقاوم هستند. از فضاي داخلي و دكوراسيون گرفته تا فضاهاي خارجي ، محصولات بسيار متنوعي از پلكسي شفاف وجود دارد. اگر از آن در فضاي باز استفاده مي كنيد و پلكسي گلاس به مدت طولاني گرد و غبار مي شود ، فقط كافي است با يك پارچه مرطوب پلكسي گلاس شفاف و شيشه اي را پاك كنيد و مانند روز اول تميز مي شود. اين ورق ها از ماده اي ساخته شده اند كه هيچگونه گرد و غبار ، كثيفي و دوده را جذب نمي كند. ورق پلكسي گلاس به دليل تمام موارد فوق مانند انعطاف پذيري ، وزن سبك ، عايق حرارتي ، عايق حرارتي ، گرد و غبار و اشعه ماورابنفش به عنوان ماده ارزان و مقرون به صرفه طبقه بندي مي شود. براي ساخت پانل هاي پلكسي گلاس شفاف مطلوب است.

 

خريد ورق پلكسي شفاف

از كجا مي توان پلكسي گلاس شفاف خريد؟ اين ويژگي خريد ورق پلكسي گلاس شفاف آن را جايگزين خوبي براي شيشه مي كند و قيمت پلكسي گلاس در بسياري از صنايع جايگاه مناسبي پيدا كرده است. اطلاعات باليني مانند سن ، جنسيت و محل ضايعه را از پرونده پزشكي بيمار استخراج كرده و در فرم ثبت كنيد و سپس بلوك پليمر و اكريليك نمونه مربوطه را استخراج كرده و يك قسمت ورق آكريليك 5 ميكروني براي رنگ آميزي پلكسي رنگي و شفاف تهيه كنيد تا تشخيص را تأييد كنيد و وارد مطالعه شويد مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر ضربه بسيار قوي است. افرادي كه اين ورق ها را خريداري مي كنند معمولاً بسيار نگران هستند كه به دليل نور خورشيد و ساير عوامل رنگ اين ورق ها تغيير كند. اين ورق ها در برابر UV مقاوم هستند. آنها در برابر نور خورشيد و ساير عوامل محيطي بسيار مقاوم هستند و ساختار آنها از ايجاد هرگونه تغيير در ساختار اين ورقهاي پلكسي گلس شفاف شيشه اي از اشعه ماورا بنفش جلوگيري مي كند.

 

پلكسي گلاس شفاف در رنگهاي مختلف ، عمدتا به صورت ورق توليد و به بازار عرضه مي شود. رسانايي گرمايي ورق پلكسي گلاس بسيار كمتر از شيشه است ، بنابراين عايق حرارتي مناسبي در بين عموم است. اگر مي خواهيد پلكسي گلاس با كيفيت و مقرون به صرفه خريداري كنيد ، ما فروشگاه "آقاي پلكسي" را به شما معرفي خواهيم كرد. نسخه خاصي از اين مدل پلكسي وجود دارد كه به راحتي مي توان آن را به سطوح صاف مانند ديوارها ، مانند كاشي ها چسباند ، اين پلاستيك ها از يك طرف چسبانده مي شوند و قسمت ديگر آن ها داراي قسمت رنگي تالك است. امروزه يكي از پركاربردترين تالك ها در بازار پلكسي گلاس رنگي است ، همانطور كه از نام آن پيداست ، در رنگ هاي متنوعي توليد و به بازار عرضه مي شود و امكان سفارش اين تالك ها با درجات مختلف شفافيت با توجه به نياز آنها وجود دارد. . مجموعه پان ليزر به اين مشتريان امكان پرداخت هزينه پلكسي گلاس مورد نياز خود را مي دهد.

 

 

خصوصيات بارز طلق هاي پلكسي گلاس شفاف موجب شده تا از آن در بخش هاي ساختماني و حتي در صنايع گوناگون استفاده شود. از جمله مزيت هاي اين طلق ها عبارت هستند از:

 • مقاومت بسيار بالا
 • وزن پايين
 • فرم دهي به صورت هاي مختلف
 • استقامت در برابر مواد شيميايي مختلف

اين اوراق با قابليت­هاي ارزنده توانسته­اند جايگزين مناسبي براي فلزات گوناگون باشند. كاربرد و قيمت ورق پلكسي شفاف به حدي است كه جزو كالاهاي پرمصرف در سطح جهان معرفي شده است.

پيشنهاد مي كنم براي خريد پلكسي شفاف يا اطلاع از آخرين قيمت پلكسي گلاس شفاف به سايت آقاي پلكسي (mrplexi.ir) مراجعه و از قيمت فروش ورق پلكسي شفاف مطلع شويد.

مرجع:

قيمت پلكسي گلاس شفاف از فروشگاه آقاي پلكسي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۱۶:۰۵ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

حفاظ ديوار به همراه خود امنيت دارد

حفاظ ديوار به همراه خود امنيت دارد

يكي از موارد مهمي كه بايد براي افزايش ايمني خانه در نظر بگيريد، اين است كه حفاظ آهني روي ديوار باعث مي شود تا سارقين نتوانند وارد خانه شوند. بنابراين وجود اين حفاظ هاي روي ديوار آسايش و ايمني خاطر را به همراه مي آورد. هدف حفاظ آهني ديوار امنيت و آرامش شما شهروندان عزيز است. با توجه به اينكه حفاظ نرده ديوار بسيار مستحكم و مقاوم است بنابراين شما با وجود اين نرده ديگر نگران ورود سارقين به منزل خود نباشيد.

حفاظ ديوار كه به نام گارد فلزي يا حصار دور ديوار نيز شناخته مي شود در دور ديوار خانه يا ويلا يا باغ و همچنين خانه هاي تجاري يا مسكوني نصب مي شود.انواع حفاظ ديوار كه امروزه در فرفورژه آنلاين توليد مي شود، بسيار شكيل و زيبا مي باشد زيرا با تكنولوژي ها به روز توليد مي شود.

كاربرد حفاظ هم بسيار مهم است. شما بايد امنيت حفاظ ديوار را حفظ كنيد. بايد در اين مقوله انتخاب هاي خود را به دقت بررسي كنيد. بلندي و در ضمن پيچيدگي هايي كه در اين بخش وجود دارد به شما اجازه خواهد كه كار خريد و فروش حفاظ ديوار را به راحتي اتمام دهيد. اگر شما حتي در يك محل امن هم در ميان شهر زندگي كنيد دست شما باز است كه حفاظ هاي معمولي مشابه حفاظ هاي سرنيزه اي استفاده كنيد.

اگر شما در بيرون از شهر زندگي مي كنيد، حفاظ ديوار مي تواند دربرگيرنده شاخ گوزني و يا نيزاري مي شود. شما حتي مي توانيد از حفاظ هاي سنگين تر نيز استفاده كنيد.

 

زيبايي و تنوع درب فرفورژه ويلايي

 

معمولا درب فرفورژه ويلايي بايد تنوع و زيبايي در ساخت داشته باشيد. بيشتر افرادي كه ميخواهند درب فرفورژه ويلايي را خريداري كنند در كنار عملكرد، بيشتر به ويژگي هاي نماي زيباي آن اهميت مي دهند. اين درب ها در واقع تردد شما را به ويلا يا ورودي باغ يا پاركينگ ممكن مي سازند و به همين دليل هم بهتر است كه علاوه بر زيبايي به كيفيت آن نيز توجه كنيد.

معمولا اينطور گفته مي شود كه خريد درب فرفورژه ويلايي نسبت به خريد درب هاي مشابه ديگر سخت تر است. شما بعضا ميخواهيد براي خانه خود اين درب ها را خريداري كنيد و شايد بخواهيد ويلاي خود را با دربي زيبا لاكچري مزين كنيد. در اين حال بايد دقت داشته باشيد كه خريد اين نوع درب ها به شما اجازه مي دهند كه همزمان با زيبايي امنيت را نيز داشته باشيد براي خانه پس بهترين راه اين است كه هر دو مورد را در نظر داشته باشيد.

به طور كل اما تنوع درب فرفورژه ويلايي بسيار بيشتر از تنوع درب هاي معمولي است. اين نوع درب ها با اينكه در جنس هاي مختلفي مانند چوبي و همچنين آهني ساخته مي شوند اما به شما اجازه خواهند داد كه همچنان هم زيبايي و هم تنوع خانه خود را حفظ كنيد.

 

دوام درب ليزري

 

شايد تصور كنيد كه تنها انواعي از درب ليزري ويلايي امنيت را براي شما ايجاد خواهد كرد كه آهني است و نوع چوبي آن شما را دچار مشكل خواهد كرد. در اين حال نكته اي كه بايد بدانيد اين است كه اين نوع درب ها اگر از نوع چوبي باشند باز هم براي شما ايمن خواهند بود  و هيچ تفاوت خاصي از نظر امنيتي ندارند. اينكه شما بتوانيد دربي را خريداري كنيد كه دوام بالايي دارد در عين اينكه كار شما را براي سال هاي بعد راحت تر خواهد كرد، به شما اجازه مي دهد كه امنيت را نيز فراهم كنيد.

 

نرده فرفورژه

 

نرده فرفورژه راه پله آهني درون ساختمان ها يكي از مواردي است كه مي بايست

حتما پس از نصب پلكان به عنوان حصاري گرداگرد آن واقع گردد

تا به اين منظور به هنگام سر خوردن يا به هر دليلي افتادن

و سقوط از روي پله هاي ساختمان بتوان از نرده فرفورژه راه پله به عنوان تكيه گاهي در جهت حفظ جان خود استفاده كرد.

اين مسئله زماني بيشتر خودشو نشون ميده كه داخل ساختمان ها بچه هاي كوچك و بازيگوشي باشند

كه دائما از پله ها بالا و پايين مي روند و احتمال سقوط يا سكندري خوردن آن زياد است

و در صورت نبود نرده فرفورژه راه پله ممكن است عواقب جبران ناپذيري در پي داشته باشد.

اينكه شما بتوانيد كار خود را به يك متخصص در اين زمينه بسپاريد به شما كمك مي كند كه امنيت بيشتري ايجاد كنيد. نبايد به همه افراد در اين حوضه كاري اعتماد كنيد چرا كه ممكن است اعتماد شما مشكل ساز شود براي مشاوره با كارشناسان فرفورژه آنلاين در تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۴۳:۲۶ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

مشاوره مالي

مشاوره مالي

به اين سوال كه مشاوره مالي چيست؟ مي توان اينگونه پاسخ داد، به عنوان يك مدير تنها زماني كه اطلاعات مالي صحيح و تحليل درست داشته باشيد، مي‌توانيد بهترين تصميمات را اتخاذ كنيد، مشاوره مالي شما را در سه عملكرد اصلي مديريتي شامل برنامه‌ريزي، اجرا و كنترل همراهي مي‌كند تا بدانيد براساس بودجه تان، بهترين گزينه‌هاي هزينه‌‌اي يا تغيير و تعديل برنامه‌ها و كنترل نظارت بر فرآيندهاي جاري چيست.

 مشاور مالي كيست؟

مشاور مالي فردي است كه سرد و گرم مباحث مالي را چشيده تا حدي كه مي تواند با استراتژي‌هاي خود برندهايي چون كوكاكولا را به  ارزش سهام ??,??? ميليون دلار برساند. اين مشاوران هزينه‌هاي مختلف يك شركت را بررسي و تلاش مي‌كنند كه سود شركت را به حداكثر برسانند و ساير هزينه‌ها را كاهش دهند. از لحاظ حقوقي، مشاوران مالي بايد تلاش كنند كه سود شركت در مدت زمان كوتاه به حداكثر برسد و ثروت سهام داران در طولاني مدت افزايش يابد

 

معرفي گروه مشاوره مالي

درك مفاهيم پيچيده مالي، بهبود مهارت‌هاي سرمايه‌گذاري و يادگيري مديريت پول از جمله دغدغه هاي قشر وسيعي از مردم است، در اين راستا گروه مالي آرموو با رويكرد آموزش مباحث اقتصادي و بازارهاي مالي؛ ارائه استراتژي‌هاي مالي و تجزيه و تحليل مالي از نسبت‌هاي مالي تا ارزش‌گذاري ابزارهاي مالي در زير شاخه هاي زير آماده خدمات رساني به مشتريان خود مي باشد :

 

زير گروه هاي، گروه مشاوره مالي

 مشاوره مالي چيست؟

شايد به نظرتان مشاوره‌ مالي كار بي فايده‌‌اي بيايد يا آنقدر كه از اين نوع مشاوره‌ها خيري نديده‌ايد، ديگر باوري به آن نداريد، ولي جالب است بدانيد كسب و كارهايي همچون اسنپ، ديوار و دي جي كالا همگي با مديريت مالي صحيح از استارت آپ كوچك و نوپا به موفقيت دست يافته‌اند، تا جايي كه اسنپ موفق به جذب ?? ميليون يورو از شركت MTN  شده است يا مهربانه جذب كمك نيم ميليارد توماني براي خيريه‌اي داشته است.

 

آيا به مشاوره مالي نياز دارم؟

تمامي ما به مشاوره مالي نياز داريم ولي پاي مشاور مالي زماني كه به كسب و كار يك مدير كشيده مي‌شود از مرحله انتخاب به اضطرار وارد مي شود، به عنوان يك مدير به مشاوره مالي نياز داريد تا از اشتباهات احتمالي جلوگيري كنيد، فرصت‌ها را بيابيد، در زمان‌هاي مختلف به جاي استرس كمك مي كند تا براساس برنامه پيش برويد، ريسك در زمينه ماليات و ديگر زمينه‌ها را به صورت هوشمندانه مديريت كنيد و در نتيجه به دارايي‌هاي خود بي‌افزاييد.

مزاياي مشاوره مالي

به حداقل رساندن ريسك تصميمات مالي شما

جلوگيري از اشتباهات احتمالي

شناسايي فرصت‌هاي پيش‌رو و بيشترين بهره را از فرصت‌ها بردن

**با مشاوره مالي صحيح مي‌توانيد سود خود را سرمايه گذاري كرده و از پرداخت ماليات خلاص شويد**

 

وظايف مشاوران مالي چيست؟

ارائه رويه مناسب مالي جهت جلوگيري از جرائم مالياتي

مشاوره در سرمايه گذاري قابل برگشت

مشاوره جهت حذف هزينه هاي غير ضروري

ارائه گزارشات حسابداري در بازه زماني مشخص

مشاوره در امور بازار مالي حوزه فعاليت شركت

انتقال اطلاعات مالي و تشريح شرايط مالي و حسابداري براي مديران مجموعه جهت تصميم‌گيري بهتر

dctc_s16.png

چطور چالش‌هاي بيمه تامين اجتماعي و ليست بيمه را حل كنم؟

بيمه از جمله زير شاخه‌هاي گروه مالي است كه چالش‌هاي فراواني براي كارفرمايان به وجود آورده، بازديدهاي دوره اي و سرزده بازرسان بيمه، مديران را به شدت آشفته مي‌سازد، زيرا اگر در اين بازديدها نيرويي در دفتر حضور داشته باشد ولي نامي از او در ليست بيمه شركت قيد نشده باشد تبعات سنگيني براي كارفرما دربر دارد، حال آنكه شايد واقعيت حكايت از شانه خالي كردن آن مدير از وظيفه قانوني خود نباشد بلكه كارمند مذكور در دوره آزمايشي قرار داشته، ولي اثبات اين مدعا به اين آساني ها نيست، گذشته از اين مورد طرف شدن با سازمان بيمه تامين اجتماعي چالش‌هاي فراواني ديگري هم دارد كه اين تنها نمونه اي كوچك از آن است، اغلب اوقات ناآشنايي كارفرمايان و بعضا حسابداران مشكلات بيمه اي را دامن مي زند، يكي از موارد به ظاهر پيش پا افتاده كه براي برخي از مديران دردسر آفرين شده به چگونگي اعلام ترك كار در ليست بيمه باز مي‌گردد.

ترك كار غالبا بابت مواردي چون ترك كار بيمه شده از كارگاه به اختيار خود، اخراج بيمه شده توسط كارفرما، از كار افتادگي يا فوت بيمه شده يا اعزام بيمه شده به خدمت سربازي اتفاق مي‌افتد،  در اين موارد بايد تاريخ دقيق ترك كار در ليست بيمه ثبت شود، اين تاريخ همان تاريخي است كه بيمه شده سر كار خود حاضر نشده است.

به عنوان مثال: اگر بيمه شده تا امروز (?? فروردين) در كارگاه مشغول به كار بوده و از فردا ديگر مراجعه نكند؛ تاريخ فردا(?? فروردين) تاريخ ترك كار بوده و كاركرد وي نيز ?? روز مي‌باشد.

اعلام ترك كار صرفا در مهلت مقرر جهت ارسال ليست بيمه (ماهي كه ترك اتفاق افتاده است) قابل انجام است.

نمونه فوق نشان مي دهد اگرچه چالش هاي مديران با بيمه فراوان است ولي راه حل آن پيچيده نيست و روال مشخصي را طي مي كند كه از طريق مشاوره تلفني به راحتي رفع و رجوع مي‌گردد.

 

ماليات بر ارزش افزوده چه نكاتي داره كه بايد بدونم ؟

ماليات بر ارزش افزوده پايه و مبنايي براي محاسبه ماليات است و به همين سبب هم از اهميت بسزايي برخوردار است، موضوعي كه شركت ها را علاوه بر پرداخت ماليات با چالش مواجه مي كند عدم صدور فاكتور از سوي خريداران و فروشندگان به جهت فرار از ماليات است كه اين موضوع موديان به قولي خوش حساب را هم به درد سر مي اندازد، البته برخي از شركت ها با در نظر گرفتن نكاتي از پرداخت ماليات بر ارزش افزوده معاف هستند كه اگر شما هم جزو اين دست شركت ها هستيد نبايد از نكات زير غافل شويد:

نكته ?: شركتي كه معاف از ارزش افزوده است اگر خريدي بكند كه شامل ارزش افزوده باشد بايد ارزش افزوده خريد را به بهاي تمام شده خريد ببرد و نيز اينكه جز هزينه هاي قابل قبول مالياتي مي‌باشد.

نكته ?: در آخرين فراخوان هم شركت هاي با فعاليت صرف معاف( نه منطقه معاف يا .. ) مشمول ثبت نام نشده‌اند.

نكته ?: شركتي كه هم فعاليت مشمول و هم معاف دارد بايد ثبت نام كند و اظهارنامه ارسال نمايد.

نكته ?: شركتي كه فقط فعاليت معاف از ارزش افزوده دارند مشمول هيچ يك از فراخوان‌ها نشده‌اند و نيازي به ارسال اظهارنامه نيست.

**ذكر توضيح درخصوص ابهامات احتماليتان در خصوص اين نوع ماليات در اغلب اوقات به همين سادگي است با اين تفاوت كه اگر جايي را متوجه نشديد، مي توانيد با يك تماس با مشاوران مالي هر گونه ابهامي را برطرف نمائيد.**

 

ماليات اشخاص و اصناف چه موارد و قانون‌هايي را در بر دارد؟

درخصوص ماليات اشخاص مي‌توان اينگونه گفت، بسياري از افراد جامعه نمي‌دانند كه ماليات تنها مختص شركت‌ها و اشخاص حقوقي نيست و خودشان هم جزو مشمولين پرداخت ماليات هستند يا اگر هم بدانند تصورشان همان ماليات بر ارزش افزوده اي است كه بعضا در زمان خريد اجناس به چشمشان خورده و در خصوص ماليات بر درآمدشان (درآمد ملك، درآمد حقوق، درآمد اشخاص حقوقي، درآمدهاي اتفاقي و درآمد كشاورزي ) ماليات بر دارايي هايشان، ماليات بر مصرف كه همان ماليات بر ارزش افزوده است و ماليات بر فروش  (  ماليات بر نقل و انتقال ملك و خودرو ) ماليات بر دارايي هايشان (  ماليات بر ارث و املاك بي اطلاعند، حق هم دارند زيرا ماليات در زندگي روزمره ما چندان ملوس نبوده و عموما به صورت مستقيم با آن سرو كار نداريم .

اطلاع از ميزان دقيق اين نوع ماليات ها، شرايط و مواعد قانوني پرداخت آن، جريمه ديركرد و بسياري از موارد ديگر تنها با استعانت از راهنمايي هاي مشاوران مالي رفع شدني است.

 حسابرسي چه شاخه ها و موضوعاتي را در بر دارد ؟

حتي اسم حسابرس هم براي مديران رعب آور است، مي‌دانند كه قرار است مو از ماست بيرون كشيده شود، كارفرمايان عمدتا در خصوص حسابرسيشان به دنبال كمك و مشورت گيري از متخصصين بر مي‌آيند، اما اينكه چه موضوعاتي اصولا در غالب حسابرسي جاي دارد ممكن است براي برخي مبهم باشد، هر آنچه در حسابداري و در غالب حساب‌هايتان گنجانده‌ايد در حسابرسي مورد بررسي قرار مي‌گيرد .

از جمله مواردي كه در غالب حسابرسي جاي دارد مي توان به رفع مغايرات احتمالي و حل اختلاف با مشتريان يا سهامداران، پلمپ دفاتر قانوني، تحرير دفاتر قانوني، تهيه و ارسال اظهارنامه‌هاي مالياتي و شركت در جلسات دفاعيه و تجديد نظر، تهيه آئين نامه‌ها و دستورالعمل‌هاي داخلي جهت تقويت كنترل‌هاي داخلي، اخذ و تمديد كارت بازرگاني، ثبت نام و تشكيل پرونده مالياتي و اخذ كد اقتصادي و دريافت گواهينامه ثبت نام ماليات بر ارزش افزوده اشاره داشت .

در حسابرسي مشاوران خود را در كسوت حسابرس قرار مي‌دهند و از نگاه يك حسابرس به شما مي‌گويند كه در وهله اول چه اتفاقي بر سر حسابهايتان آورده ايد و در صورت حسابرسي دولتي چه بر سرشان خواهد آمد و اگر به شيوه اي ديگر حساب‌ها را تنظيم كنيد در آن صورت چه تغييري در روند حسابرسي‌تان پيش مي‌آيد و علاوه بر اينكه از استرس و فشار شما مي كاهند در نهايت شما را به سوي راهي كه كمترين هزينه را پرداخت كنيد و از شر جريمه‌هاي احتمالي كه كابوستان گرديده رهايي يابيد.

چه مواردي درباره ماليات شركت ها ضروري است و بايد بدانم ؟

بستن ماليات مبتديانه در حدود ?? درصد از شركت‌ها را ورشكست كرده است، جريمه‌هاي مالياتي هم به تبع آن شركت‌هاي زيادي را به ورطه ورشكستي كشانده، در حالي كه اين مقوله براي بقاي شركت ها حياتي است ولي بايد ها و نبايد هاي مالياتي زيادي وجود دارد كه مديران از آن بي اطلاعند و گاها از نگاه تيز بين حسابداران هم مخفي مي ماند، اطلاع از چگونگي تحرير دفاتر و سيستم كدينگ، لايحه نويسي، نوشتن اظهار نامه و اطلاع از قوانين و بخشنامه هاي به روز و روند دادرسي مالياتي، مملو از ريزه كاري و ابهام است، به عنون مثال به نمونه اي از هزينه ها را كه شركتها انجام مي دهند ولي اداره مالياتي قبول ندارد و موديان از آن  بي اطلاعند نگاهي مي اندازيم، هزينه هاي جريمه بجز جريمه  تاخير بانكي، هزينه هاي نا مربوط به فعاليت شركت، هزينه كمك و اعانات، هزينه تبليغات به دليل عدم رعايت ماده ??? ق.م.م : به دليل پرداخت نكردن ماليات تكليفي قبل سال ??، هزينه مربوط به تعمير داريي قابل استهلاك زيرا جز قيمت تمام شده دارايي است نه هزينه، ضايعات غير متعارف،  خساراتي كه وجه آن از طرف بيمه  جبران شده، هزينه تاسيس شركت كه زودتر از ??سال استهلاك شده باشد، انجام مخارج بالاتر از حد نصاب قانوني، از طرف سازمان امور مالياتي پذيرفته نيست.

 

آنچه در اين قبيل موارد چاره ساز است مشاوره از مديران مالي و ارشد حسابداري است، اگر بخواهيم مشاوره مالياتي را به صورت دقيق توضيح دهيم بايد اينگونه گفت، مشاوره مالياتي عبارت از دريافت برنامه براي صرفه جويي در هزينه جهت تداوم شركت و سرمايه گذاري اصولي براي پيشرفت سازمان شماست، زيرا باوجود اينكه بسياري از مديران مشمول پرداخت ماليات مي گردند ولي به دليل نبود و كمبود اطلاعات متحمل جريمه هاي جبران ناپذير و كمر شكن ماليات مي شوند و دار و ندارشان را از دست مي دهند.

 چه نكات ريزي در حسابداري نهفته است كه از آن غافل شده‌ام ؟

حسابداري به عنوان يكي ديگر از زير شاخه‌هاي گروه مالي است كه برخي آن را با دو دو تا چهار تا اشتباه مي گيرند و تصور ميكنند خودشان از عهده آن بر مي آيند و نيازي به حسابدار ندارند، اگر شما هم از آن دست افرادي هستيد كه چنين تصوري داريد پس بهتر است برگرديم به تعريف حسابداري، حسابداري فني است براي آناليز داده ها جهت تصميم گيري مناسب هيات مديره، پر واضح است كه پس از اين تعريف بايد بدانيم كه اين شاخه به شدت تخصصي است، به زير شاخه هاي حسابداري هم كه نگاهي بينداريم، مي بينيم كه مواردي چون حقوق، اظهارنامه ارزش افزوده، صورت مغايرت بانكي، خريد و فروش فصلي ، اظهار نامه عملكرد و كدينگ حسابداري و … را در بر دارد.

اما اگر بخواهيد به عنوان مدير در حساب و كتاب هاي خود گره هاي ذهنيتان را  باز كنيد و به زباني روان و قابل درك آشنايي و اشراف نسبي به آن حاصل كنيد، اين حق شماست و تنها با يك تماس با مشاوران متخصص و بيان شرايطتتان اين اطلاع را كسب خواهيد كرد.

اما براي حسابداران نيز خدمات مشاوره اي خالي از لطف نبوده و بهتر است بگوئيم در اصل اين خدمات به سبب نياز فراوان آنها به عنوان جامعه هدف ما پي‌ريزي گرديد، به عنوان يك حسابدار مي‌دانيم كه ساعت ها وقت صرف تطابق حساب‌ها كردن، پيش رفتن و غرق شدن بيشتر و گم كردن سرنخ ها چقدر مي تواند سخت باشد، از طرفي هر ميزان بيشتر با مسائلي چون ماليات و مغايرت حساب ها مواجه مي شويد كلافه تر مي شويد.

در هر زمينه اي مي توانيد روي كمك و مشورت مشاوران تلفني حساب كنيد و خيالتان را راحت نمائيد.

هزينه مشاوره تلفني مالي

هزينه مشاوره‌هاي مالي در آرموو از قرار دقيقه اي ???? تومان بابت مشاوره هاي حسابداري، ???? تومان مشاوره هاي حسابرسي، ???? تومان انواع مشاوره هاي مالياتي شامل ماليات شركت ها، ارزش افزوده و اشخاص و اصناف و ???? تومان مشاوره هاي بيمه تامين اجتماعي است، البته اين موضوع را در نظر داشته باشيد، مشاوري كه از طريق سامانه آرموو با او ارتباط برقرار مي‌كنيد در كار خود حاذق و حرفه اي است، نگاهي به رزومه غني مشاوران مالي آرموو خود شاهدي بر اين مدعاست كه نه تنها خيال شما را از نظر مشاوره راحت ميكند بلكه از حيث هزينه نيز بسيار مقرون به صرفه خواهد بود زيرا در مشاوره‌هاي حضوري با مديران مالي تمامي اعداد ذكر شده سه برابر خواهد بود، يعني در مشاوره حضوري حسابداري بايد بابت هر دقيقه در حدود ????? تومان پرداخت نمائيد.

 

آيا مي دانستيد ؟؟؟

مرخصي استحقاقي همان مرخصي با حقوق مي باشد و در طول سال هر شخص حق دارد از ?? روز مرخصي با حقوق استفاده كند.

اگر شخصي تنها از ? روز از ?? روز مرخصي استحقاقي خود در سال استفاده كرده باشد و همكاري اش با آن مجموعه ادامه داشته باشد، باقيمانده مرخصي اش سوخت مي شود.

ايام تعطيل توافقي هفتگي (مثلا پنجشنبه ها در برخي كارگاهها) و ايام استراحت كارگران نوبتي (چهار گروه در سه شيفت) را چنانچه در ساير روزهاي هفته، ساعت كار مقرره را انجام داده باشند بايستي جزء روزهاي كار منظور نمود.

در گزارشات فصلي نيازي به گزارش مبالغ جريمه يا خسارت، انواع عوارض و ماليات به استثناء ارزش افزوده، حق ثبت، حق تمبر، حقوق گمركي، حقوق و دستمزد، وجوه پرداختي بابت حق نگهداري يا شارژ ساختمان محل فعاليت، آبونمان هاي پرداختي نيست .

بازنشستگي پيش از موعد با كمتر از ?? سال سابقه، براي بازنشستگان بالاي ?? سال با خريد سابقه تا حدنصاب ?? سال است كه مبلغ آن بر اساس حداقل دستمزد سال ?? حدود ? ميليون ??? هزارتومان بابت هر سال مي باشد كه بايد به حساب سازمان تامين اجتماعي واريز گردد.

صدور چك بلامحل، جرم است در حالي كه صدور سفته اي كه وجه آن در سررسيد، پرداخت نشود جرم نيست.

چك از جنبه ضمانت اجرايي، همانند سند رسمي است و حتي مي توان بدون مراجعه به دادگاه، از طريق اجراي ثبت، اقدام به صدور اجراييه و توقيف اموال صادركننده چك نمود در حالي كه سفته، چنين ويژگي ندارد.

تسويه پيش از موعد وام، در صورتيكه تعداد قابل توجهي از اقساط وام دريافتي را پرداخت نموده ايد، اصلا به نفع شما نيست، خوب است بدانيد كه تسويه پيش از موعد تسهيلات تا حدود بسيار زيادي به ضرر مشتريان و به نفع بانك ها و موسسات اعتباري است.

بيكار از نظر قانون بيمه بيكاري، بيمه شده اي است كه بدون ميل و اراده بيكار شده و آماده به كار باشد.

كارگاه هاي داراي ? نفر كارگر و كمتر ميزان مرخصي سالانه با حقوق ?? روز كاري بوده كه كارگر فقط مي تواند ? روز آن را ذخيره نمايد. در اين قبيل كارگاهها مرخصي كارگراني كه به كارهاي سخت و زيان آور اشتغال دارند ?? روز كاري در سال مي باشد.

در شرايط عادي هر كارگر مي تواند روزانه ? ساعت اضافه كار انجام دهد و اضافه كار بايد با توافق طرفين باشد.

ميزان فوق العاده اضافه كار ?? در صد اضافه بر مزد هر ساعت كارعادي مي باشد.

در كارگاه هاي داراي ?? نفر كارگر و بيشتر مرخصي ساليانه كارگران ?? روز كاري است كه فقط ? روز آن مي تواند در سال ذخيره شود.

در كارگاه هاي داراي ?? نفر كارگر و بيشتر مرخصي ساليانه كارگران ?? روز كاري است كه فقط ? روز آن مي تواند در سال ذخيره شود.

مرخصي كارگراني كه به كارهاي سخت و زيان آور اشتغال دارند?? روز كاري در سال است.

 

ماموريت آرموو در مشاوره مالي

آرموو تلاش كرده براساس نيازسنجي از مشاغل گوناگون، بهترين خدمات مشاوره مالي را در تمام حوزه هاي كسب و كار با بهره گيري از دانش و مباحث روز دنيا ارائه دهد تا به دليل بي‌حساب و كتاب بودن مسائلي چون حسابداري، ماليات، ارزش افزوده، سرمايه گذاري و غيره، مديريت اموال شما يا كسب و كارتان در مخاطره قرار نگيرد.

مي توانيد از طريق اپليكيشن يا مشاوره مالي تلفني (?????-???) با مشاور خود ارتباط برقرار نمائيد

 

منبع: https://Www.armoo.co/financial-advice/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۲:۱۹ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

روش 1000 ساعته حرف آخر ؛ اتمام كل دروس كنكور فقط در 4 ماه

روش 1000 ساعته حرف آخر ؛ اتمام كل دروس كنكور فقط در 4 ماه

quy4_z2.jpg

روش 1000 ساعته حرف آخر ؛ از نكات قابل توجه و مورد نياز براي يك دانش آموز داشتن برنامه ريزي مي باشد اكثر دانش آموزان به صورت خودكار براي خودشان برنامه‌ريزي كرده و از آن استفاده مي كنند ولي بايد بدانند نوشتن برنامه نياز به تخصص داشته و كار هر شخصي نمي باشد اكثر دانش آموزان از بي‌برنامگي رنج برده و در اين مسير بارها شكست مي خورند و از ادامه دادن راه منصرف مي‌شوند و نتيجه قابل قبولي در كنكور كسب نمي‌كنند اما موسسه حرف آخر براي شما دانش آموزان عزيز برنامه‌هاي متناسب با روشهاي اصولي طراحي كرده كه شما دانش آموزان در هزار ساعت تمامي مطالب سه سال خود را از صفر تا صد مطالعه كنيد.

آيا در 1000 ساعته حرف آخر همه دروس را مطالعه ميكنيم؟

برنامه 1000  ساعته حرف آخر برنامه جامع و كاملي براي شما دانش آموزان مي باشد كه با روش هاي اصولي زير نظر بهترين مشاوران كشور و روش‌هاي نوين تدوين شده است كه به دو قسمت اصلي تقسيم‌بندي مي‌شود :

قسمت اول برنامه مطالعه و آموزش و تدريس موضوعات و مباحث كتاب درسي بوده كه در بسته هاي آموزشي از اين آموزش ها استفاده مي كنيد و در قسمت دوم برنامه حل تست هاي تاليفي و كنكور سراسري بوده كه شما دانش آموزان را براي كنكور سراسري آماده كند. از ويژگي هاي مهم برنامه قطاري بودن آن مي باشد براي همين به برنامه هزار ساعت برنامه قطاري نيز گفته مي‌شود دانش‌آموزان از اول طبق برنامه شروع به مطالعه كرده و طبق چينش برنامه پيش ميره روند اگر دانش آموزي در روزي به مشكل برخورده و مطالعه نكند سردرگم نشده و روز بعد از آخر همان جايي كه مطالعه كرده درس خود را ادامه مي‌دهد در صورتي كه در برنامه هاي معمولي اگر شما روزي را مطالعه نكنيد بايد ساعت مطالعه خودتان را بالا برده تا جبران آن روز را انجام دهيد.

ويژگي‌هاي مهم برنامه قطاري

1 – ايستگاه مرور و جبراني

خيلي از دانش آموزان دروس خود را مطالعه كرده و ديگر در برنامه خود مرور ندارند و اين مشكل باعث حذف اطلاعات از حافظه ما مي شود در صورتي كه ما مطالب را بايد وارد حافظه بلند مدت خود بكنيم از آنجايي كه انسان از 2 حافظه كوتاه مدت و بلند مدت برخوردار ميباشد براي انتقال اطلاعات از حافظه كوتاه مدت به حافظه بلند مدت بايد از مرور و تكرار استفاده كنيم.

بگذاريد با يك مثال ساده توضيح بدهم شما پنج شب پيش شام چي خورديد؟! درست يادتون نمياد ولي مسير مدرسه ابتدايي تون را هنوز فراموش نكرديد اين به دليل تكرار مكرر مطالب هست پس بايد دروسي را كه در روز هاي مختلف مطالعه ميكنيم را با مرور وارد حافظه بلند مدت خود كنيم ما در برنامه قطاري 1000 ساعته حرف آخر ايستگاه‌هاي مرور جبراني را فراهم كرديم كه شما بعد از خواندن درس هاي خود به ايستگاه هاي جبراني رسيده كه اگر درسي را جامانده ايد و يا نياز به مرور داريد در اين ايستگاه با مرور مطالب ديگر نگران فراموشي دروس نباشيد

2- مطالعه هم زمان همه دروس

مشكل اكثر دانش آموزان مطالعه خوشه‌اي دروس مي باشد به اين صورت كه درسي را بصورت كامل در يك روز مطالعه كرده و در روز بعد به سراغ درس بعدي مي‌روند كه اين روند بازده مناسبي نداشته و باعث خستگي دانش آموز مي‌شود ما در برنامه قطاري 1000 ساعته حرف آخر تمامي دروس را به صورت همزمان پيش برده تا دانش آموزان همه درس ها رو مطالعه كنند مثلاً در روز اول درس زيست و شيمي و عربي مطالعه مي شود كه دانش آموز در يك روز فقط و فقط وقت خود را به يك درس ندهد.

3 – آزمون هاي مرحله اي

ما براي فهميدن روند پيشرفت دانش آموز درخلال درس خواندن دانش آموز ايستگاهي براي آزمون طراحي كرده تا دانش آموز بعد از مطالعه درس هاي خود از همان مباحث آزمون گرفته تا مشكلات دانش آموز نمايان شود و با بررسي تحليل آزمون مشكلات خود را رفع كند البته قبل از آزمون باز ايستگاه مرور قبل از آزمون گذشته تا دانش آموز براي آزمون نيز آماده شود.

4 -برنامه ريزي دقيق و منظم

مزاياي استفاده از برنامه ???? ساعته اينكه بدوني اگه الان شروع كنيد و درس بخونيد كي تمام درس ها تموم ميشه از ويژگي ها و مزاياي يك برنامه هستش دانش آموزان به دنبال قبولي در كنكور با يك برنامه در زمان مشخص هستند كه اين ويژگي فقط در برنامه ???? ساعته حرف آخر مشخص شده كه بدون اگر الان درستون رو شروع كنيد و روزي ? ساعت مطالعه كنيد شما بعد از ??? روز صفر تا صد دروس خود را هم مطالعه كرده و هم تست و هم آزمون داده كه اين از ويژگي و مزاياي برنامه هزار ساعته حرف آخر مي باشد كه باعث كم شدن استرس دانش آموز مي شود هر دانش‌آموزي كه حتي هيچ مطالعه هم نداشته در هزار ساعت مي‌تواند با آمادگي كامل رسيده و به هدف خود برسد.

5-پويا نمايي

شايه بگيد پويا نمايي ديگه چه كمكي به ما ميكنه؟ كافيه گذري به گذشته خود زده و تصا  ويري كه از دوران كودكي خود به ياد داريد را مرور كنيد. خب درسته حافظه تصويري انسان يكي از قوي ترين حواس انسان بوده و مطالب را در نيم كره سمت راست مغز ميگنجاند. ماهم از اين موضوع استفاده كرده و دروس را با انيميشن و شهودي سازي در حافظه بلند شما ميگنجانيم.

خلاصه كلام!!!!!

اين برنامه ريزي براي دانش آموزان كه هدف پزشكي يا دندانپزشكي و يا مهندسي دانشگاه هاي معتبر را دارند تدوين و طراحي شده تا در هزار ساعت مطالعه و حل تست بدون هيچ استرسي خود را براي كنكور سراسري آماده نمايند براي دريافت اطلاعات بيشتر در مورد برنامه ???? ساعته با شماره تماس02166028126  گرفته تا با مشاورين ارشد موسسه شرايط خود را در ميان بگذاريد

به نقل از حرف آخر harfehakhar مقاله روش 1000 ساعته حرف آخر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۷:۲۳ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

باشگاه مغز (1)

كتاب باشگاه مغز (1)

كتاب آموزش و تمرين براي فعالسازي توانمندي‌هاي مغزي

 

مجموعه كتابهاي باشگاه مغز

تارا رضاپور - حامد اختياري

---------------------------------------------------------------------

فهرست كتاب:

 • تجارب ما با باشگاه مغز: از ديروز تا امروز
 • ويرايش جديد: تغييرات جديد
 • آيا شما به بازتواني و تقويت مغزي نياز داريد؟
 • راهنماي استفاده از كتاب
 • نماي كلي از معماري شانزده پله‌ي اين كتاب...
 • اگر تنها 15 دقيقه فرصت داريد
 • اگر تنها 5 دقيقه فرصت داريد
 • اگر تنها 30 ثانيه فرصت داريد
 • چالش‌هاي مغزي بين جلسه‌اي (اضافه شده در ويرايش جديد كتاب)
 • پله‌ي 1: مغز؛ عضوي اسرارآميز، پيچيده و تغييرپذير
 • پله‌ي 2: بازتواني مغزي؛ معجزه‌اي براي تقويت مغزي
 • پله‌ي 3: حافظه؛ گنجينه اي ارزشمند براي ذخيره دانش و اطلاعات
 • پله‌ي 4: توجه و تمركز؛ شرط لازم براي زندگي فعال و موثر
 • پله‌ي 5: پردازش بصري-فضايي؛ توان مغز براي پيدا كردن مسيرها
 • پله‌ي 6: انواع حافظه؛ انبارهاي مختلف مغز براي نگهداري خاطرات
 • و...

---------------------------------------------------------------------

درباره كتاب:

اين كتاب نوشته شده است تا شما -البته مغزتان- را يك لحظه هم تنها نگذارد. تمرينات در نظر گرفته شده در اين كتاب از سويي و آموزش‌ها و نكات كاربردي از سوي ديگر، دست به دست هم داده‌اند تا در طي 16 جلسه، مغز شما را در هفت حيطه‌ي شناختي مهم حافظه، توجه، مهارت هاي بصري-فضايي، حل مساله و منطق، مهارت‌هاي محاسباتي، بازشناسي چهره و احساسات و مهارت‌هاي كلامي بيش از پيش توانمند سازند. در حقيقت خريد اين كتاب به منزله‌ي ثبت نام شما در يك دوره‌ي بازتواني مغزي است كه حضور و مشاركت فعال‌تان در جلسات آن الزامي است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۱۰ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

خبرنامه پيامكي چيست و چه تاثيري در پيشرفت كسب و كارها دارد؟

خبرنامه پيامكي چيست و چه تاثيري در پيشرفت كسب و كارها دارد؟

18ci_z8.jpg

خبرنامه به سيستمي گفته ميشود كه،كسب و كارها جهت ارتباط هر چه بيشتر با مشتريان از آن استفاده ميكنند. در اين مطلب قصد داريم شما را با خبرنامه پيامكي و مزايا و كاربرد هاي آن آشنا سازيم.

خبرنامه پيامكي چيست؟

خبرنامه پيامكي سيستمي است كه با ارسال خبر در آن مي توان، اطلاعيه ها، اخبار، رويداد ها را به اطلاع مشتريان رساند.

در پنل اس ام اس، ميتوانيد به راحتي يك خبرنامه ايجاد كرده و مشتريان خود را از آخرين تغييرات و اخبار كسب و كار خودتان مطلع سازيد.

محتواي يك خبرنامه در پنل اس ام اس ، عموما پيامك هاي خبري ست كه قصد دارند مطلب يا رويدادي را با مخاطب خود در ميان گذاشته و آنها را مطلع سازند.

 داشتن خبرنامه پيامكي، در سيستم ارتباط با مشتريان چه مزايايي دارد ؟

ارتباط با مشتريان، يك مساله حائز اهميت در هر نوع كسب و كاراست، كه باعث ميشود مشتريان قديمي و جديد از پويا بودن يك بيزينس خبردار شوند.

اين امكان، با استفاده از پنل پيامك نيز قابل ارائه ميباشد، با توجه به اين كه اس ام اس سريعا ارسال شده و به دست مشتري ميرسد، باعث افزايش تاثيرگذاري نيز ميگردد.

ارسال خبرنامه قواعد خاص خودش را دارد، كه مهم ترين اين موارد را به طور خلاصه، در اين مقاله درج كرده ايم.

براي ارسال خبرنامه پيامكي چه مواردي را بايد رعايت كرد؟

همانطوري كه حتما مي دانيد اطلاع رساني  كه در حال انتشارو ارسال آن به كاربران و مخاطبين خود هستيد در قالب اس ام اس صورت مي گيرند.

بنابراين بايد به تعداد كاراكترهايي كه در متن استفاده ميكنيد توجه نماييد. اين تعداد نميبايست از تعداد مشخصي بيشتر باشد(هر پيامك حدود 70 كاراكتر ظرفيت دارد)،پس متن بايد كوتاه اما جذاب باشد.

بنابر اين بايد در طراحي متن خبر و توانايي رساندن مفهوم، توجه كافي را داشته باشيد.

 در اين قسمت نكاتي را، براي طراحي متن اصولي خبرنامه پيامكي مطرح ميكنيم:

كوتاه بودن محتوا و متن در خبرنامه پيامكي:

به لحاظ روانشناسي، متون كوتاه تر، در قالب اس ام اس  تاثير گذاري بيشتري در مخاطب ايجاد كرده و بيشتر توجه شان را به پيگيري متن موجود  جلب مي كنند.

توجه داشته باشيد كه متون بلند عموما خارج از حوصله و زمان مخاطب مي باشد. از اين جهت حجم مطلوب براي خبرنامه پيامكي در حدود 70 الي 140 كاراكتر در نظر گرفته شده است. كه اين ميزان معادل با يك الي دو پيامك مي باشد.

 • توانمندي محتوا در انتقال پيام مورد نظر در خبرنامه پيامكي:

بايد توجه داشته باشيد متني كه  در نظر مي گيريد، بايد علاوه بر رعايت كوتاه بودن، بتواند محتواي مربوطه را كه قصد انتقال آن به مخاطب راداريم، به خوبي بيان كند.

متن، ميبايست به طور مستقيم به موضوع اصلي اشاره كند تا مخاطب با خواندن پيامك به، نكته اي كه در ارسال پيامك به عنوان هدف، در نظر گرفته شده برسد.

 • ارجاع دادن به لينك جامع در خبرنامه پيامكي:

اين گزينه مي تواند كارتان را خيلي حرفه اي تر به نظر برساند. شما مي توانيد بخشي از متن را در قالب اس ام اس در خبرنامه پيامكي ارسال كرده و سپس لينكي را در انتهاي اس ام اس قرار داده و براي خواندن ادامه ي محتوا مخاطب را به لينك مورد نظر هدايت كنيد.

 • در نظر گرفتن زمان بندي مشخص براي خبرنامه پيامكي:

بهتر است اگر قصد داريد اطلاع رساني ها  را به صورت روزانه، هفتگي و يا ماهانه براي مخاطب ارسال كنيد، حتما اين برنامه را از پيش تعيين كرده و در موعد

مشخص ، به صورت منظم اقدام به ارسال آن نماييد

 • ارائه خدمات عضويت آسان و لغو عضويت آسان براي مخاطب:

يك خبرنامه پيامكي موفق و حرفه اي بهتر است در اولين قدم تجربه مشتري را در نظر بگيرد.

امكاني را براي مخاطبان فعال كنيد كه،با ارسال يك اس ام اس به راحتي عضو اين خبرنامه شده و همچنين در زمان دلخواه نيز اين عضويت را لغو نمايند.

مزايا و برتري هاي خبرنامه پيامكي در مقايسه با ساير خبرنامه ها!

1.     اطمينان از اينكه مطالب حتما به دست مخاطب خواهد رسيد

2.     امكان نظارت كامل بر روي پروسه بازاريابي

3.     توليد محتوا براي خبرنامه پيامكي معمولا آسان تر مي باشد

4.     در دسترس تر از ساير راه هاي ديگر (مانند ايميل) مي باشد

5.     هزينه آن در مقايسه با شيوه هاي ديگر پيام رساني كمتر و معقول تر است

6.     مي توانيد اطمينان حاصل نماييد كه حتما محتواي مورد نظرتان توسط مخاطب خوانده مي شود

استفاده از پيامك در تمام حوزه هاي بازاريابي، باعث كاهش هزينه هاي اضافي ميشود كه استفاده از خبرنامه را نيز شامل ميشود.

براي مطالعه مقالات بيشتر در اين زمينه به سايت پنل ارسال اس ام اس مديانا مراجعه كنيد.


برچسب: خبرنامه پيامكي چيست و چه تاثيري در پيشرفت كسب و كارها دارد؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۷:۵۱ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

تازه هاي نشر بهمن 97 كاواك

كتاب بهزاد (شناخت نامه بهزاد گلپايگاني)

مجيد كاشاني و معراج قنبري  | انتشارات نظر

بهزاد گلپايگاني، هنرمند نقاش و طراحي گرافيك در سال ???? و در خانواده‌اي نظامي به دنيا آمد. او تحصيلات خود را به پيشنهاد دوستش عباس مشهدي‌زاده از هنرستان هنرهاي زيباي پسران تهران كه به تازگي راه‌اندازي شده بود، در سال ???? و در رشته? نقاشي آغاز كرد و سپس در دانشكده هنرهاي تزئيني تهران و سپس در هنرهاي زيباي پاريس ادامه داد. او در مدت هفت سال اقامت خود در پاريس به تحصيل و طراحي روي پارچه پرداخت. گلپايگاني در مقاطع مختلفي تحصيلات عالي خود را، در ايران و همچنين فرانسه نيمه كاره رها كرد. بهزاد معتقد بود با صاحب گالري‌ها و دست‌اندركاران نيز به دليل ضوابط تجاري و تشريفات فراوان تفاهمي ندارد، از اين‌رو از بسياري از هم‌دوره‌اي‌هاي خود شهرت كمتري كسب كرد.

كتاب صنعت و امپراتوري

اريك هابسبام | مترجم: عبدالله كوثري | انتشارات ماهي

انقلاب صنعتي سرآغاز بنيادي‌ترين دگرگوني در زندگي آدمي در طول تاريخ مستند مكتوب است. اين انقلاب زماني كوتاه با تاريخ بريتانياي كبير انطباق يافت و بدين گونه تمامي اقتصاد جهان بر گرد اين كشور بنا شد و اين امر بريتانيا را صاحب چنان نفوذ و قدرت و جهاني‌اي كرد كه هيچ كشوري تا به اين اندازه بدان دست نيافته است. در آن لحظه از تاريخ جهان،بريتانيا تنها صادركننده تنها واردكننده‌ي عمده تنها عامل حمل‌و‌نقل تنها سرمايه‌گذار در خارج تنها امپرياليست و تنها كشور با سياستي به راستي جهاني بود. هابسبام در اين كتاب ظهور بريتانيا در مقام نخستين قدرت صنعتي، سقوط آن از جايگاه موقت پيشگامي، رابطه‌ي كم و بيش ويژه‌ي آن با ديگر بخش‌هاي جهان و برخي اثرات اين همه را بر كل جامعه و طبقات گوناگون آن كشور مورد بررسي قرار داده است.

كتاب مسافر تنها

جك كرواك | مترجم: سلماز بهگام | انتشارات ورا

حرفش را باور نكردم. جدا در نهايت اشتياق در پي تجربه‌اي بودم كه براي شهروند دنياي مدرن به ندرت پيش مي‌آيد؛ خلوت مطلق و راحت در دنياي ناآرام طبيعت، شب و روز، شصت‌وسه روز و شب اگر بخواهم دقيق بگويم. ما اصلا نمي‌دانستيم كه طي زمستان گذشته چقدر در كوهستاني كه بنا بود به آن‌جا بروم برف باريده.

خريد اينترنتي كتاب از كاواك


برچسب: تازه هاي نشر بهمن 97 كاواك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۳:۱۵ توسط:دلِ ويرانه موضوع: